Magda Bek, www.lekkazmianamamy.pl:

 
"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Magdą z lavideo.pl. Magda ma głowę pełną pomysłów, już na początku zaproponowała mi kilka rozwiązań w kwestii strategii video. Jednocześnie cały czas uwzględniała moje potrzeby, wskazówki i pomysły. Podoba mi się jej otwartość na moje propozycje, a także to, że pokazuje mi, jak pomysł można ulepszyć czy skorygować, tak, by efekt finalny był satysfakcjonujący. Przez cały czas naszej współpracy mogę liczyć na rady Magdy i jej zaangażowanie. Realizacje video wykonane są profesjonalnie, na wysokim poziomie. Z pełnym przekonaniem mogę polecić lavideo.pl, jeśli chodzi zarówno o realizację strategii video, jak i pojedyncze projekty."

 

Kasia Wawrzycka, www.treningdlamam.com:

 
"Do tej pory kręciłam głównie proste filmy treningowe, więc kamera nie była mi obca. Ale kiedy postanowiłam nakręcić wizytówkę filmową, stanęłam przed ścianą. Nagrywanie dźwięku, oświetlenie planu filmowego, montaż - to kwestie, o których mam dość blade pojęcie.  Na szczęście dzięki ekipie lavideo nie muszę tego wszystkiego wiedzieć. Byłam pod wrażeniem tego, jak szybko zrozumieli moje potrzeby i oczekiwania. Przygotowali scenopis idealnie oddający ducha tego, co chciałam przekazać w swoim filmie i bezboleśnie przeprowadzili mnie przez proces nagrywania. Udało im się nawet okiełznać moją dwuipółletnią córkę, co jest nie lada wyczynem ;-)
Ogromny plus również za cierpliwość i dokładność podczas montażu materiału, efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Praca z profesjonalistami, to jednak zupełnie inna jakość niż kręcenie filmików telefonem - zdecydowanie warto zainwestować, jeżeli chce się osiągnąć efekt wow!"
 

 

 

Justyna Karamuz, www.slowpresso.pl:

"Współpraca z Lavideo to był mój „pierwszy raz” w branży wideo :) Chciałam mieć film produktowy, ale nie widziałam co chcę w nim opowiedzieć, co mi się podoba i jak to osiągnąć. Magda poprowadziła mnie przez ten proces jak za rękę. Jej cierpliwość i zrozumienie sprawiły, że czułam się bezpiecznie. Wyszłam z tej współpracy bogatsza nie tylko o profesjonalnie zrobiony film, ale też o większą świadomość, jak pokazywać swój produkt, żeby było to autentyczne i przekonujące."
 
 

Janna Religa - coach przedsiębiorczości, www.joannareliga.pl:

"Z lavideo miałam przyjemność realizować swoją videowizytówkę. Bardzo się cieszyłam, że po tym, jak Magda i Piotr poznali moje oczekiwania, podesłali szczegółowe propozycje scenariuszy. Świetnie odczytali moje intencje i wymyślili idealny dla mnie układ poszczególnych scen i tego, co się w nich ma zawierać. Z ogromnym szacunkiem i wyczuciem podeszli także do wyznaczonych przeze mnie granic prywatności w filmie. Sama realizacja była czystą przyjemnością. Czułam się słuchana, zaopiekowana, ale i profesjonalnie prowadzona pod jak najlepszy efekt. Jako marketingowiec nakręciłam w swoim życiu mnóstwo filmów i filmików. Dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę ocenić pracę lavideo i polecić Wam ich usługi. Ja już wiem, że jeśli będę potrzebować wsparcia w tym zakresie, na pewno wrócę do lavideo."